• Werkdagen voor 23u en zaterdag voor 16u besteld, dezelfde dag verzonden!
  • Gratis verzenden vanaf € 50,-!
  • 30 dagen bedenktijd!

9.5> 6200 reviews!


Maattabel Armadillo Merino

Armadillo Merino Maattabel:

Niet zeker welke maat je wilt bestellen? bestel twee of meer maten en maak gebruik van gratis retournatie als je één maat houdt. Het gratis retour zendlabel kun je opvragen via de mail! 

Men'sSMLXLXXLXXXLXXXXL
Chest91-9899-106107-112113-119120-127128-133134-140
Sleeve79-8182-8485-8889-9192-9494-9797-100
Neck35-3737-3940-4243-4545-4748-4950-52
Waist71-7778-8485-9293-99100-107108-111112-118
Inseam76-7879-8182-8384-8586-8788-8990-91
Glove19-20.521-22.523-24.525-2700 
Sock (EU)36-3940-4344-4748+   
Sock (US)4-6.57-9.510-12.2513+   
Sock (UK)3-5.56-8.59-11.512-14.5   
  S/ML/XL    
Balaclava 55-57cm58-60cm    
        
INCHES       
Men'sSMLXLXXLXXXLXXXXL
Chest36-3839-4142-4445-4748-5051-5354-55
Sleeve31-3232-3334-3535-3636-3737-3839
Neck14-14.515-15.516-16.517-17.518-18.519-19.520-20.5
Waist28-3031-3334-3637-3940-4243-4444-45
Inseam30-3131-3232-3333-3434-353536
Glove 8-8.59-9.510-10.5   
Sock (US)4-6.57-9.510-12.2513+   
  S/ML/XL    
Balaclava 21.7"-22.4"22.8"-23.6"    

 

Inloggen

Wachtwoord vergeten?

  • Al je orders en retouren op één plek
  • Het bestelproces gaat nog sneller
  • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

vergelijk0

Bushcraftshop BV 9.5 / 10 - 5454 Reviews @ Kiyoh - Thuiswinkel Waarborg
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »