• Werkdagen: voor 23:00 uur besteld, vandaag verzonden!
  • Gratis verzenden vanaf € 50,-!
  • 30 dagen bedenktijd!

9.5> 5400 reviews!


Maattabel Sasta

Sasta Maattabel: 

Niet zeker welke maat je wilt bestellen? bestel twee of meer maten en maak gebruik van gratis retournatie als je één maat houdt. Het gratis retour zendlabel kun je opvragen via de mail! 

MEN'S SIZES SASTA

Men's body size for JACKETXSSMLXLXXL3XL4XL
1. Chest measure around body (cm)8894100106112118124130
2. Waist measure around body (cm)76828894100106112118
3. Hip measure around body (cm)9298104110116122128134

 

Men's body size for TROUSERS464850525456586062
2. Waist measure around body (cm)7883889398103108113118
3. Hip measure around body (cm)96100104108112116120124128
4. Garment inseam length (cm)818283848586878889

 

WOMEN'S SIZES SASTA

Women's body size3234363840424446
1. Chest measure around body (cm)768084889296100104
2. Waist measure around body (cm)6064687276808488
3. Hip measure around body (cm)84889296100104108112
4. Garment inseam length (cm)8081828384858687

 

Inloggen

Wachtwoord vergeten?

  • Al je orders en retouren op één plek
  • Het bestelproces gaat nog sneller
  • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

vergelijk0

Bushcraftshop BV 9.5 / 10 - 5454 Reviews @ Kiyoh - Thuiswinkel Waarborg
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »