• Ma-vr <23u, Zo <11u besteld, vandaag verzonden
 • Gratis verzending vanaf € 99,-!
 • Altijd 60 dagen bedenktijd!

9.4> 9000 reviews!

Jet Jongepier - 04 / Oct / 2022

Bushcraftshop.nl | Teammeeting in Noorwegen!

Het team van Bushcraftshop werkt online, iedereen vanuit zijn/haar eigen werkplek. Die werkplek kan dus vanuit overal in de wereld zijn. Zo hebben we bijvoorbeeld twee collega’s die zeven maanden hebben gereisd met hun camper en dus vanuit Spanje en Italië hebben gewerkt. Omdat we elkaar meestal alleen zien doormiddel van videobellen, was het weleens tijd om elkaar als team weer in levenden lijve te zien. Daarom werd ons team uitgenodigd door onze directeur Erik, voor een teams uitje naar… Noorwegen! Hoe bijzonder?

Bushcraftshop.nl | Teammeeting in Noorwegen!
Bushcraftshop Blog

Na een vlucht van ongeveer 1,5 uur landden we met ons team in Ålesund. Het eerste wat ons eigenlijk opviel, was hoe schoon de lucht voelde die we inademden, heerlijk! We werden opgehaald met de taxi en naar ons hotel gebracht, het hotel heette Thon Hotel Ålesund. In de lobby zaten Erik en Sia, die zelf in deze stad wonen, al op ons te wachten. We kregen een warm ontvangst, dronken samen een drankje en we kregen de planning te horen voor het komende weekend, daarna hebben we lekker wat gegeten en deden we nog een avondwandeling/rondleiding door de stad. Toen was het tijd om ons bedje op te zoeken en uit te rusten voor de volgende dagen.

De volgende dag zijn we met een boot naar Trandal gevaren. Dit is een klein dorpje met ongeveer 7(!) inwoners, in het Hjørundfjord-gebied. Onderweg naar daar voeren we langs en tussen de prachtige Noorse Fjorden. Toen de boot harder ging varen vloog Erik’s pet van zijn hoofd in de zee. Maar de kapitein was de beroerdste niet en twijfelde geen moment, hij draaide gelijk zijn boot om en viste de pet uit het water. Dat is maar goed ook, want hij had die pet een halfuur daarvoor nieuw gekocht in de winkel.

Toen we aankwamen met de boot, zijn we door het dorp naar gelopen en zijn we naar boven gehiked. Onderweg naar boven kwamen we langs een rivier, hier zijn we gestopt en hebben we een plons genomen in het ijskoude water! Een overwinning voor sommige van ons. Nadat we een lange afstand hadden gehiked en boven op de berg geluncht hadden met zijn allen, zijn we weer terug naar beneden gelopen. Om vervolgens gezellig een hapje te eten bij

Christiaan Gaard Bydgetun, een restaurant met een oogverblindend uitzicht. Echt een aanrader.

De volgende dag stond op de planning: Kajakken rondom Ålesund! Maar voor we dat gingen doen zijn een paar van onze collega’s eerst nog even 400 treden omhooggeklommen naar de Aksla viewpoint, met een panorama uitzicht van de omgeving. Daarna zijn we naar Utenguiden Ålesund gegaan om daar onze kajaks te huren. Na een korte maar krachtige uitleg zijn we de zee op gegaan. We kajakten langs een groot cruiseschip, een schip dat oogverblindend groot was, eigenlijk gewoon een heel groot hotel op het water. In Ålesund komen er (bijna) iedere dag cruiseschepen aan. De stad puilt dan bijna uit van de hoeveelheid mensen op straat, maar tegen de avond als het schip weer terug de zee op gaat, keert de rust terug in dit bruisende stadje

Na het kajakken zijn we lekker op het terras neergeploft en hebben we daar ook wat gegeten. We eindigden onze dag met een saunabezoek bij Svai Sauna Ålesund. Een prachtige privésauna op loopafstand van ons hotel. Vanuit de sauna keken we zo op het water, een bijzondere ervaring. En… om af te koelen namen we telkens een duik in de koude zee! Toen het begon te schemeren zagen we tot onze grote verbazing… het Noorderlicht! In één woord: Wauw! We hadden er natuurlijk wel over nagedacht dat we dat misschien zouden gaan zien, maar het is niet zo vanzelfsprekend dat het licht zichzelf laat zien in Ålesund. Des temeer bijzonder dus. Nadat we dit magische verschijnsel uren vanaf de steiger hadden bekeken en we het toch wel een beetje koud begonnen te krijgen, was het tijd om te gaan slapen. Na zo’n saunabezoek kun je het wel raden… we hebben heerlijk geslapen.

Op de dag dat we weer terugvlogen naar Nederland hebben we eerst nog de ferry genomen naar Langevåg. We zijn op bezoek gegaan bij het merk Bergans of Norway, een merk wat in Noorwegen al jarenlang een begrip is, maar in Nederland nog niet zó heel bekend is. Bushcraftshop is juist daarom zo trots op dit merk. Bergans nam ons mee op een hike. Tijdens de hike heeft iemand van het merk ons onder andere uitgelegd wat de visie is van het merk, hoe het is ontstaan en ons wat leuke en mooie dingen verteld over de omgeving waar we waren. Toen we de berg opgeklommen waren kregen we een heerlijke lunch en daarna zijn we teruggegaan naar de outletstore van Bergans. Als klap op de vuurpijl… mochten we allemaal een mooi kledingstuk uitkiezen voor onszelf!

De tijd begon inmiddels te tikken, want we moesten ook onze vlucht weer halen om terug naar Nederland te vliegen. Dus hup terug de ferry op en onze koffers ophalen bij het hotel. Op onze terugvlucht hadden we een mooi uitzicht vanaf de lucht op alle mooie Fjorden. Het was een geweldige ervaring voor ons allemaal. Kort, maar krachtig! En we hebben ons team zo ook weer iets beter leren kennen, wat zorgt voor een nóg betere samenwerking. Wij als team van Bushcraftshop zijn een hele ervaring rijker en daarom ook zo dankbaar dat Erik dit allemaal zo goed en mooi voor ons heeft geregeld, dus nogmaals; Bedankt Erik!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laat een reactie achter

What are your experiences? Read or write a review here.

*Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

* Verplichte velden

Recente artikelen

Het laatste nieuws op ons blog

 • Wat is een Underquilt?
  14 / Feb / 2024

  Jet Jongepier - 04 / Oct / 2022

  Wat is een Underquilt?

 • Een gegarandeerd lekker buitenkookfeest met Petromax.
  22 / Dec / 2023

  Jet Jongepier - 04 / Oct / 2022

  Een gegarandeerd lekker buitenkookfeest met Petromax.

 • Vegan Herfst Stoofpot uit de Dutch Oven
  15 / Dec / 2023

  Jet Jongepier - 04 / Oct / 2022

  Vegan Herfst Stoofpot uit de Dutch Oven

 • Geroosterde Wintergroenten uit de Dutch Oven
  15 / Dec / 2023

  Jet Jongepier - 04 / Oct / 2022

  Geroosterde Wintergroenten uit de Dutch Oven

 • December recept uit de Dutch Oven | Aardappeltaart van Kampvuurkok Arriën
  15 / Dec / 2023

  Jet Jongepier - 04 / Oct / 2022

  December recept uit de Dutch Oven | Aardappeltaart van Kampvuurkok Arriën

 • Angelo schrijft: De perfecte en geteste kleding voor regen- en koud weer.
  04 / Dec / 2023

  Jet Jongepier - 04 / Oct / 2022

  Angelo schrijft: De perfecte en geteste kleding voor regen- en koud weer.

 • Gastblog: Patrick van OutdoorOnly
  30 / Nov / 2023

  Jet Jongepier - 04 / Oct / 2022

  Gastblog: Patrick van OutdoorOnly

 • Top 5 wandelroutes in Drenthe
  02 / Nov / 2023

  Jet Jongepier - 04 / Oct / 2022

  Top 5 wandelroutes in Drenthe

 • Bushcraft tips voor kleding bij herfstweer 
  31 / Oct / 2023

  Jet Jongepier - 04 / Oct / 2022

  Bushcraft tips voor kleding bij herfstweer 

 • Het belang van het onderhouden van je wandelschoenen met Nikwax en Grangers
  03 / Oct / 2023

  Jet Jongepier - 04 / Oct / 2022

  Het belang van het onderhouden van je wandelschoenen met Nikwax en Grangers

Inloggen

Wachtwoord vergeten?

 • Al je orders en retouren op één plek
 • Het bestelproces gaat nog sneller
 • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen
Bushcraftshop BV 9.5 / 10 - 5454 Reviews @ Kiyoh - Thuiswinkel Waarborg
->
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »